VIDEO | Shkëlqen Kololli, gol e asist kundër RB Lajpcig

Benzhamin Kololli ka bërë një paraqitje fantastike në fitoren 4 – 1 të Zyrihut ndaj RB Lajpcig. Futbollisti shqiptar ka qenë autori i golit të parë të takimit. Lojtari polivalent ka manovruar me zgjuarsi në zonë e kundërshtarëve dhe dërgoi topin në rrjetën më të majtën.

Vetëm katër minuta më vonë Kololli bëhet sërish protagonist, kësaj radhe duke asistuar golin e dytë të ndeshjes.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online