Browsing Tag

Benjamin Kololli

VIDEO | Shkëlqen Kololli, gol e asist kundër RB Lajpcig

Benzhamin Kololli ka bërë një paraqitje fantastike në fitoren 4 – 1 të Zyrihut ndaj RB Lajpcig. Futbollisti shqiptar ka qenë autori i golit të parë të takimit. Lojtari polivalent ka manovruar me zgjuarsi në zonë e kundërshtarëve dhe dërgoi…