VIDEO | Rejnxhërs i “përbindshëm”, Grezda shkëlqen me dopietë

Eros Grezda ka qenë një ndër protagonistët e fitores “monstruoze” të Rejnxhërs ndaj vizitorëve të Madhëruell. Dy gola dhe një asist ka qenë kontributi i sulmuesit nga Gjakova në këtë ndeshje, ku provoi për herë të parë emocionet e golit në kampionatin skocez.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online