Vjen shansi i artë për Xherard, ofertë nga klubi i njohur i Premier Ligës

Stivën Xherrard nuk ia doli të rikthente Rejnxhër te titulli kampion. Hendeku me rivalët e Selltik…

“Grezda? Transferimi më i dështuar i këtij sezoni në Skoci!”

Kritikat për Eros Grezdën në Skoci janë shtuar shumë kohët e fundit. Sulmuesi shqiptar sapo mbylli…

Grezda drejt “divorcit” në Skoci, Xherard e paralajmëron

Aventura e Eros Grezdës në Skoci me Gllazgou Rejxhërs nuk duket se do të ketë një…

Përgjaket derbi Gllazgout, tre tifozët në spital pas sherrit masiv

Derbi midis Rejnxhërs dhe Selltik nuk kaloi pa trazira mes tifozëve. Pak orë pas përfundimit të…

Shtypi skocez i vë notë Grezdës: Disi zhgënjyes, pritej më shumë

Që prej emërimit të Stivën Zherard në pankinën e Gllazgou Rejnxhërs, në klubin skocez është bërë…

Grezda i mahnitur: Nuk e kisha përjetuar kurrë një ndjenjë të tillë!

Eros Grezda padyshim është një ndër lojtarët më të rëndësishëm të kombëtares sonë. Mesfushori i avancuar…

Rejnxhërs kap kreun në Skoci, elozhet për Grezdën s’kanë fund  

Gllazgou Rejnxhërns është skuadra kryesuese e kampionatit anglez pas fitores së sotme ndaj Hemiltonit. Ekipi i…

VIDEO | Rejnxhërs i “përbindshëm”, Grezda shkëlqen me dopietë

Eros Grezda ka qenë një ndër protagonistët e fitores “monstruoze” të Rejnxhërs ndaj vizitorëve të Madhëruell.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online