VIDEO | Porto e katranos për 5 minuta, tifozët gati për luftë!

0

Një natë më parë, Porto përjetoi një ndër dramat më të mëdha të këtij sezoni, teksa për vetëm pesë minuta pësoi dy gola, duke u ndalur në barazim 2-2 në transfertën ndaj Rio Aves. Një barazim që ndoshta i ka dhënë fund çdo shprese të “Dragonjve” për titull.
Barazimi dhe shastisja pesë minutëshe nuk u prit aspak mirë në kampin e Portos, sidomos te tifozët. Pikërisht këta të fundit, kanë shpërthyer ndaj lojtarëve pas ndeshjes. Përveçse në fundin e takimit, tifozët kanë bllokuar edhe autobusin e ekipit duke i kërkuar llogari lojtarëve dhe stafit teknik për “black out”-in.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.