VIDEO/ Plas te Liverpuli pas fitores, Mane i nevrikosur nuk i zgjat dorën Klopit

0

Liverpuli fitoi në shifrat 2-4 ndaj Manchester United në ndeshjen e vlefshme për Premier League. Në fubdin e takimit ka pasur edhe një moment përplasje që tregon gjendjen kaotike te Liverpulit.

Trajneri Klop i ka zgjatur dorën të gjithë lojtarëve, por Mane nuk ia ka kthyer përshëndetjen. Lojtari i Liverpulit ishte i mërzitur për shkakun se u la në stol dhe u aktivizua vetëm në minutën e 74 të takimit. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.