Partizani-Tirana 8-2! Erion Braçe ironizon bardheblutë dhe kapet me “Supersport”: Bën ndeshjen më të mirë në 100 vite

0

Erion Braçe ka reaguar pas derbit që u zhvillua mes Partizanit dhe Tiranës. Kjo përballje u mbyll pa gola të shënuara, ndërsa Braçe i jep jehonë faktit që kryeqyteti mbeti i kuq. Në katër përballjet e zhvilluara në këtë sezon, Partizani numëron dy fitore dhe dy barazime kundër Tiranës. “Rezultati u vulos 8-2”.

Gjithashtu duke ironizuar “Supersport”, Braçe shprehet se Tirana nuk e barazoi Partizanin me plotë kuptimin e fjalës pasi rregjistroi 0 goditje në portën e Alban Hoxhës. /Sport Ekspres/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erion Braçe (@erionbrace)

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.