VIDEO | Piatek super, gjahtar goli edhe me Poloninë

0

Polonia po gjen një lider të ri dhe ai është sulmuesi Kristof Piatek. Sulmuesi i Milanit po shënon rregullisht edhe me kombëtaren e tij dhe këtë herë viktima e tij ka qenë Izraeli.

Kur kishin kaluar 35 minuta, Piatek shfaqet në zonë dhe me një gjuajtje të fortë tregohet një “vrasës” dhe i jep avantazhin Polonisë. Ky është goli i tretë i sulmuesit me kombëtaren e tij.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.