VIDEO | Autogol i çuditshëm, Austria e nis me dhurata

Maqedonia ka kaluar në avantazh me Austrinë dhe goli është shënuar nga vetë miqtë. Një krosim i Ezgjan Alioskit është devijuar nga një prej mbrojtësve të Austrisë dhe portieri

Lindner është detyruar ta nxjerrë topin nga rrjeta. Martin Hintereger ishte autori i autogolit, ndërkohë që edhe portieri kishte lëvizur pak nga porta dhe e kishte të pamundur ta ndalonte topin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online