VIDEO | Osmani krah studentëve: Ia vlen të mungosh në stërvitje

0

Tefik Osmani njihet si një prej futbollistëve që nuk nguron të ndajë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale atë çka mendon. Sot, dihet që në Tiranë është programuar një prej protestave më të mëdha nga studentët.

Edhe Tefik Osmani është bashkuar me në protestën e cila ka nisur prej pak minutash, por ai vetë ka zbuluar se për këtë arsye, ai sot nuk do të jetë në stërvitje. Osmani ka publikuar një video në profilin e tij, ku shkruhet: “Forca me e madhe e Shqipërisë (Ja vlen të mos shkosh në stërvitje dhe t’iu mbështetësh ju)”.

Osmani është kapiteni i durrsakëve, por sot duket se as gjobat nuk e trembin, për të qenë së bashku me studentët. Vetë mbrojtësi e ka veçuar këtë pjesë në një koment, ku shkruan: “Ja vlen për këta të rinj e të reja”, pasi lojtari i Erzenit Rejnaldo Troplini i shkruan se rrezikon gjobën nga klubi.

Forca me e madhe e ?????? (Ja vlen te mos shkosh ne stervitje,dhe tju mbeshtetesh ju)

Gepostet von Tefik Osmani am Dienstag, 11. Dezember 2018

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.