VIDEO | Një tifoz hyn në fushë, Ronaldo kërcen sipër policit

0

Juventusi ndodhet në Kinë për të kryer fazën pregatitore, përpara nisjes së sezonit. Ditën e sotme bardhezinjtë po stërviteshin në stadium dhe në një moment një tifoz ka hyrë në fushë.

I gjithë stafi i sigurisë ka ndërhyrë për të neutralizuar të riun e mes tyre edhe një polic, që është treguar disi i ashpër. Në momentin e kapjes së “pushtuesit” të fushës, është afruar Ronaldo me shpejtësi.

Me ardhjen e tij portugezi për një moment hidhet sipër policit. Më pas duke qeshur afrohet përsëri te shokët e skuadrës. Askush nuk mund t’i rezistojë momentit gazmor, madje as vetë policët.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.