VIDEO/ Nis sherri i parë! Ultrasit e Romës godasin me gur ata të Feynordit në Tiranë, vrapim dhe policia gjendet aty

Nisin temperatura e larta mes dy tifozerive, asaj të Romës dhe Fejnordit në Tiranë. Policia e cila është e shumta në numër, ka ndalur ultrasit e Romës në qendër të kryeqytetit. Por një incident ka ndodhur.

Fan Zone i tifozëve të Fejnordit ndodhet afër dhe disa tifozë holandez janë shfaqur afër ultrasve të Romës. Menjëherë nisin disa gur të hidhen në drejtim të tyre dhe holandezët janë larguar në vrapim e sipër, por nuk është dashur ndërhyrja e policisë pasi ultrasit e Romës e kanë mbyllur me kaq. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online