VIDEO/ Me birra në duar dhe duke bërë shqiponjën, tifozët holandez lidhen menjëherë me vendin tonë

Me birra në duar dhe duke bërë shqiponjën! Kjo ishte panorama e ofruar gjatë transmetimit të emisionit “Sport Magazine” në “Ora Neës”. Bëhet fjalë për tifozët holandezë që kanë mbërritur në Shqipëri për të ndjekur finalen e Conference League.

Përshtypja e tyre e parë është pozitive për kryeqytetin shqiptar dhe po i shuajnë temperatura e nxehta me birra, siç në fakt bëjnë gjithmonë. Më poshtë mund të shihni edhe përshëndetjen e veçantë të holandezëve. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RTV ORA (@rtvora)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online