VIDEO/ Ndeshje e trukuar? Portieri i Haitit e bën baltë, gabime trashanike që topi të kalojë vijën e portës

0

Portieri i Haitit ka bërë gabim trashanik në ndeshjen kundër Kanadas. Ky rast po shpërndahet në të gjitha rrjetet sociale si një përballje e trukuar.

Gardiani i Haitit kreu disa gabime të pashpjegueshme dhe trashanike derisa topi ka përfunduar në rrjetë. Dëshpërimi u shfaq në sytë e tij, por është e pamjaftueshme për të shpjeguar rastin në fjalë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.