E FUNDIT/ Teuta njeh rivalin në turin e dytë, më e vështira vjen për Shkëndijën e Tetovës

0

Vetëm pak minuta më parë u hodh shorti edhe për turin e dytë nê Champions League. Teuta do t? përballet fillimisht me Sherif Tiraapolin, por tani ka mësuar fatin edhe pêr turin pasardhës.

Nëse durrsakët do të fitojnë ndaj ekipit moldav do të përballen me triumfuesin e çiftit Connah-Alashert. Pra turi i dytë me ekipin uellsian dhe armen do të jetë më i lehtë sesa i pari që rezervoi Sherif Tiraspolin. Ndërkohë Shkëndija e Tetovës pas Murës do të përballet me çiftin fitues të Ludogorest-Shakhtor Soligorsk. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.