VIDEO/ “Mirësevini në Tiranë”! UEFA i prezanton botës kryeqytetin shqiptar, nga pejsazhi i qytetit te stadiumi “Air Albania”

0

Shqipëria organizon për herë të parë një finale të një kompeticioni madhor europian. Kompeticioni më i ri i UEFA-s, Liga e Konferencës, do të njohë fituesin pikërisht në vendin tonë, teksa Roma dhe Fejnordi do të sfidojnë njëra-tjetrën më 25 maj në “Air Albania”.

UEFA ka shpërndarë një video në kanalet e saj zyrtare në rrjetet sociale, ku i prezanton botës kryeqytetin tonë. Imazhet nisin me pamjet nga qyteti i Tiranës, për të shfaqur më pas edhe trofeun në stadiumin “Air Albania”./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online