Video | Milani fiton miqësoren, Maldini sheh të birin në fushë

0

Milani ashtu si shumica e skuadrave të Seria A po shfrytëzon pushimin e kombëtareve për të eksperimentuar në disa miqësore. Ditën e sotme kuqezinjtë u ndeshën me Piaçencën në një takim, ku goli i vetëm u shënua nga Fabio Borini.

Një moment special i takimit ishte dhe futja në fushë e djalit të Paulo Maldinit, Daniel Maldini, i cili u aktivizua së bashku më disa talente të tjerë të akademisë së kuqezinjve gjatë pjesës së dytë.

Reina; Abate, Musaçhio, Simic, Basani; Bertolaçi, Biglia, Bakayoko; Castillejo, Higuain, Borin. U aktivizuan: Maldini, Mauri, Merleti, Frigerio

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.