Skandaloze/ Grusht dhe pamje të rënda, 8 tifozë të Feynord përleshen me 2 shqiptarë

0

Ka nisur të degradojë situata mes tifozëve në Tiranë. JOQ ka publikuar pamjet ku 8 tifozë të Feynord janë përleshur me dy shqiptarë.

Pamjet janë të rënda dhe shihet qartë se miqtë nuk njohin më limite, ndërsa Policia ka misionin më të vështirë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.