VIDEO | Liverpuli e nis finalen me një incident, ngec në… tunel!

0

Përgatitjet për finalen e madhe të UEFA Champions League mes Totenhemit dhe Liverpulit kanë nisur, me sfidën që do të luhet mbrëmjen e 1 qershorit në Madrid. Gjithsesi, për ekipin e Liverpulit përgatitjet duket se nuk kanë filluar me këmbën e mbarë, pasi ditën e sotme autobusi i klubit ka ngecuar në një nga tunelet e stadiumit “Wanda Metropolitano”.

Siç shihet dhe nga pamjet autobusi i “The Reds” ka ngecur në një nga tunelet e impiantit ku do të zhvillohet finalja dhe nuk mund të lëvizte.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.