VIDEO | Kur do t’i japësh një dorë kundërshtarit, çfarë “dhurate”!

Ajaksi fitoi ndeshjen e fundit kundër Emen me rezultatin 2-5. Një rezultat i pritshëm, duke pasur parasysh faktin që kundërshtari renditet i parafundit. Pesë gola të shënuar në 60 minuta, ndërkohë që vetë Ajaksi ka menduar edhe për kundërshtarët.

Goli i parë i tyre u dhurua nga vetë Ajaksi. Taljafiko ktheu një top mbrapa për portierin Onana. Ky i fundit kishe dalë disi anash portës dhe pasimi i shokut të skuadrës së tij shkoi drejt e në rrjetë, edhe pse gardiani u përpoq ta evitonte autogolin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online