VIDEO/ Kontrollo dhe beso! Roja i sigurisë nuk është i sigurt për Ronaldon, i kërkon mjet identifikimi për të kaluar

0

Kristiano Ronaldo është një nga ata lojtarë që ka lënë shenjë të përjetshme në historinë e futbollit dhe që njihet nga të gjitha brezat. Por përjashtim këtu bën roja i sigurimit në stadiumin “Allianz“ të Mynihut, atje ku Portugalia do të luajë ndeshjen e radhës kundër Gjermanisë.

Megjithëse Ronaldo nuk ka nevojë për prezantim, punonjësi i qendron shprehjes së njohur ‘kontrollo dhe beso’. Ai shkon nga pas yllit luzitan dhe i kërkon të shohë mjetin e tij të identifikimit për të shuar pasiguritë e tij dhe ta lejojë të kalojë në brendësi të stadiumit për të zhvilluar stërvitjen./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.