VIDEO/ Kënga që do të dëgjohet në gjithë verën, publikohet muzika për Europianin

0

Pasi të mbyllen të gjitha kampionatet në Europë, futbolli nuk do të ndalojë me emocionet. Këtë herë do të zhvillohet Europiani që do t’i mbajë sportdashësit sërish të lidhur pas televizorit gjatë verës. Së fundmi është publikuar edhe himni i Europianit që quhet “We are the people”.

Ky është hiti që do të na shoqërojë gjithë verën dhe që u krijua falë bashkëpunimit të DJ Martin Garrix, me kitaristin The Edge dhe solistin Bruno. Në video ka pasur vëmendje për futbollin e femrave duke synuar masivizimin e tij. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.