VIDEO | Kampionët e Francës, koha për argëtim në… “Disneyland”

0

Franca është me statusin e Kampiones së Europës dhe po e shijon në maksimum këtë sukses madhor. Diçka e tillë shihet nga harmonia që ka në skuadër, me futbollistët që gjatë gjithë kohës kur janë në grumbullim i ndajnë momentet më të bukura dhe me ndjekësit e tyre.

Francezët kanë një skuadër mjaft cilësore, me emra si Pogba, Grizman apo Mbape. Normalisht që kur gjërat shkojnë mirë ka vend dhe për argëtim. Dje, Mbape, Grizman, Pogba dhe Dembele kanë udhëtuar drejt “Disneyland”-it për të kaluar një ditë ndryshe.

Një ditë ndryshe për kampionët e Francës që kanë shijuar ditën në maksimum, çka shihet dhe nga foto dhe videot e postuara. Mbape duket se ka kaluar më miri se të gjithë, kjo dhe për faktin se është më i vogli nga grupi, por me trenin e shpejtësisë si ka gjërat mirë.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.