VIDEO/ Kalojnë edhe sigurimin e lojtarëve të Viteshes, Armando Broja shtanget nga adrenalina e tifozëve

0

Finalja e Kupës së Holandës me Ajaksit dhe Viteshes është duke u përjetuar së tepërmi nga tifozët e Viteshes. Ekipi ku luan edhe Armando Broja po bën një sezon fantastik duke i falur adrenalinën e madhe tifozëve pasi shkoi në fazën finale të Kupës. Gjatë nisjes me autobuzin e skuadrës, tifozët e Viteshes i kanë bërë surprizën e papritur.

Të gjithë sportdashësit e këtij klubit kanë dalë përpara autobuzit duke përshëndetur ekipin e zemrës në mënyrën e tyre, mes adrenalinës që i përshkonte në trup. I shtangur nga gjithë kjo energji e madhe ka mbetur edhe Armando Broja, që disa prej këtyre momenteve i ka shpërndarë në rrjetet sociale. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.