VIDEO | Juve fillon përmbysjen, Ronaldo mposht Oblak

0

Juventusi ka zhbllokuar sfidën me anë të Kristiano Ronalos në minutën e 26-të. Futbollisti portugez shfrytëzoi harkimin  e Bernardeskin dhe nuk gaboi me goditjen me kokë pak metra larg portës së mbrojtur nga Jan Oblak.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.