VIDEO | Jeni ndarë me të dashurën? Çunat e Sitit mund t’ju ndihmojnë!

0

Quhet Ben dhe i duhet një profil tërheqës në Tinder. Pasi është ndarë nga e dashura kërkon një tjetër eksperiencë dhe për këtë merr ndihmën e tre futbollistëve të Mançester Sitit.

Rahem Sterling, Leroi Sane dhe Benxhamin Mendi i vijnë në ndihmë. Benit i duhet një foto tërheqëse, pak klas në veshje dhe disa lëvizje për të kërcyer. Merr ndihmën që i duhej dhe rezultati, spektakolar.

Sterling, Sané and Mendy helping a Manchester City fan get ready for his date ?

Gepostet von Oh My Goal am Donnerstag, 2. Mai 2019

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.