VIDEO/ Jashtë fushave për 6 muaj e gjysmë, Mihaj rikthehet me asisit për vetëm 5 minuta

0

Enea Mihaj ka lënë pas krahëve atë dëmtim të vështirë që e la jashtë fushave për 6 muaj e gjysmë. Mbrojtësi shqiptar është rekuperuar plotësisht dhe trajneri ka vendosur t’i japë disa minuta në këmbë në ndeshjen e fundit të luajtur kundër Arisit të Selanikut.

Futbollisti 22-vjeçar u aktivizua në fushën e lojës në minutën e 86 të takimit. Por nuk i është dashur shumë për të festuar në mënyrën më të mirë të mundshme rikthimin e tij. Vetëm 5 minuta i kanë mjaftuar për të lënë gjurmën e tij, teksa me një asist për Zivkoviç vjen edhe goli i dytë që vulos përfundimisht fitoren e Paokut./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.