VIDEO/ Gareth Bale është i pandreqshëm! Dukej si i infiltruar dhe i humbur te Reali i Madridit, i vetmi që nuk po festonte përmbysjen ndaj Seviljës

0

Reali i Madridi ka arritur një tjetër fitore emocionuese në La Liga. Këtë herë madrilenët ia kanë dalë ndaj Seviljës për t’i përmbysur nga shifrat 2-0 në 2-3.  Pas ndeshjes, Real Madrid ka postuar në profilin e tij në Tëitter një video të festës nga dhomat e zhveshjes pas fitores së madhe. Të gjithë u gëzuan, përveç Gareth Bale.

Uellsiani shihet i humbur dhe si i infiltruar në mesin e një turme që dukshëm nuk i përkiste, pasi pjesa tjetër e grupit ka festuar jo pak me emocionet e përjetuara gjatë asaj përmbysje. Madje në fund Bale ka zgjedhur që të largohet nga dhomat e zhveshjes. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.