VIDEO/ “Edhe njëherë, forca Tirona”! Në stadiumin e boshatisur, Arben Derhemi tregon gjithë historinë

0

Përpara nisjes së takimit mes Tiranës dhe Bylisit, organizatorët e bardhebluve kishin menduar edhe për tregimin e historisë së kampionëve të Superiores. Arben Derhemi ishte përzgjedhur për të bërë jehonën në “Air Albania”, ndërsa stadiumi mbetet tërësisht i boshatisur. Në momentin e fundit të fjalimit ka pasur edhe një përshendetje për tifozët që nuk mund të gjenden dot në këtë arenë, për shkakun e masave të ndërmarra nga ana e Qeverisë për parandalimin e përhapjes së Koronavirusit. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.