VIDEO | E pabesueshme, si mund të humbet ky rast?!

0

Ndodh shpesh që sulmuesit të gabojnë para portës. Ka raste nga më të ndryshmet dhe së fundmi një është regjistruar në një miqësore që Shalke 04 luajti kundër Oberhausen. Protagonist ka qenë një nga sulmuesit e blerë këtë verë.

Benido Raman, autor i 10 golave vjet në Bundesligë me Dyseldorfin, mori një pasim në zonën e Oberhausen dhe pak metra me portën e dërgoi topin jashtë kuadratit. Çuditërisht! Te Shalke i kanë dhënë edhe numrin nëntë.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.