VIDEO | E gjitha për një pikë, Qaka asist Platinisë

0

Poli Iasi nuk arriti të merrte më shumë se një pikë nga përballja shtëpiake me Sepsin. Ekipi i Kamer Qakës barazoi 1-1, ndërkohë që mesfushori i kombëtares dhuroi asistin e golit vendas.

Miqtë kaluan në avantazh në minutën e 9, ndërsa Iasi barazoi shifrat në minutën e 21. Qaka krosoi një top të bukur nga krahu i djathtë dhe afrikani Platini shënoi me kokë.

Kjo pikë e marrë e ngjit Poli Iasin në kuotën e 18 pikëve, duke u renditur në vendin e 11 në kampionatin rumun.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.