Penallti apo jo, Trashi tregon bisedën me gjyqtarin

0

Lorenc Trashi pretendoi për penallti në minutën e 31-të në derbi, ndërkohë që me përfundimin e pjesës së parë ai foli për “Supersport” dhe tregoi se ishte penalti sipas tij. Gjithsesi arbitri Hamiti ka tentuar ta bindë se e ka gabim.

“Të them të drejtën m’u duk penallti. Duke biseduar me gjyqtarin ma bëri të ditur se ishte simulim. I thashë që do e shohim pas ndeshjes”, deklaroi mbrojtësi i majtë i Partizanit. Pjesa e parë e derbit u mbyll në barazim pa gola.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online