VIDEO/ E dinin se çfarë u shijonte holandezëve, 5 shqiptarë arrestohen pasi po i shisnin kokainë e heroinë holandezve

0

Në Tiranë janë mundur që të gjejnë pafundësisht mënyra për të përfituar ekonomikisht nga finalja e Conference League. Një mënyrë ka qenë edhe ajo e shpërndarjes së lëndëve narkotike, duke njohur fare mirë kryesisht holandezët.

Policia ka arritur që të prangos katër adoleshentë shqiptarë që kanë shitur kokainë dhe heroinë. Veprimtaria e tyre është bërë kryesisht në momentin kur tifozët po nisnin që të hynin në stadium. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.