VIDEO/ Autobusi në Tiranë ishte marrë peng nga tifozët, shihni momentin kur neutralizohet nga policia shqiptare

Një moment ende i paqartë dhe që kërkon shpjegime më të hollësishme nga policia ishte ajo që ndodhi në mbrëmjen e djeshme. Pavarësisht se në pjesën më të madhe menaxhimi i situatës ishte në nivelin e duhur, në fakt nuk munguan edhe incidentet.

Sipas raportimit të “Ora Neës”, një autobus ishte marrë peng nga tifozët dhe kjo alarmoi policinë. Këta të fundit kanë ndërhyrë duke i neutralizuar menjëherë për t’i zbritur në tokë në mënyrë që të mos përbënin rrezik. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online