VIDEO Çmenduria në Poloni, futbollisti godet me kokë shokun e skuadrës

0

Situatë absurde në divizionin e dytë polak, gjatë ndeshjes së djeshme mes GKS Jastrzebies dhe Hojniçankas.

Patrik Skorecki i Jastrzebies e humbi toruan gjatë ndeshjes dhe në nerva e sipër goditi me kokë shokun e skuadrës Spihale.

Karton i kuq direkt për mesfushorin 26-vjeçar, i cili tashmë rrezikon të përjashtohet nga klubi debutues në Ligën 1 polake.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.