VIDEO | Çmenduri: Nga porta në portë, tre traversa për një minutë!

0

Fundjava kishte në program qindra ndeshje dhe si zakonisht ka ngjarje nga më të ndryshmet. Një aksion i veçantë është regjistruar në Rumani, konkretisht në ligën e dytë. Në harkun kohor të një minute është goditur tre herë traversa.

Gjithçka ndodhi në përballjen mes Petrolul 52 dhe Metaloglobus, që përfundoi në barazim 1-1. Në minutën e 57-të vendasit pas një goditjeje këndi goditën dy herë tranversën, për të ardhur te traversa tjetër e miqve që prishën aksionin dhe u nisën në kundërsulm. Lojtari i Metaloglobus goditi traun, por më parë ishte ngritur flamuri nga anësori.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.