VIDEO | Bernardo Silva lojtari i turneut, reagimi i Ronaldos i befason të gjithë!

0

Mbrëmjen e kaluar Portugalia u shpall kampione e edicionit të parë të UEFA Nations League, me luzitanët që mposhtën Holandën me shifrat 1-0 në finalen e madhe.

Pas përfundimit të ndeshjes, UEFA shpalli edhe lojtarin e turneut, çmim që iu dha futbollistit të Mançester Sitit, Bernardo Silvës.

Diçka të tillë duket se nuk e ka pritur mirë lideri i Portugalisë, pikerisht kapiteni Kristiano Ronaldo, i cili në një video të postuar në rrjetet sociale nuk duket dhe aq i lumtur për shokun e tij të skuadrës…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.