VIDEO | Bare dhe Malaga, “stërvitje” zbavitëse para finaleve

0

Malaga po tenton të ngjitet në La Liga, teksa kanë mbetur edhe dy ndeshje për t’u luajtur. Skuadra e mesfushorit Keidi Bare po përgatitet për dy ndeshjet e “play-off”-it me Deportivo La Korunja, ndërkohë që bie në sy mënyra se si stërviten spanjollët.

Klubi i Malagës ka postuar një video në faqen zyrtarë në “twitter” dhe tregojnë se si argëtohen në hotel, duke e u stërvitur. “Luftë” e madhe për të zënë një karrige. Kush mbetet në këmbë eliminohet…

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.