VIDEO | Barça bëhet nostalgjike, kujton kohën kur Ikardi shënonte si “katalanas”

Barcelona do të sfidojë këtë mesjavë Interin, sfidë kjo e vlefshme për grupet e Champions League-s. Katalanasit “qajnë” mungesën e Leo Mesit,  i cili mbeti i dëmtuar në ndeshjen e fundit, ku pësoi një frakturë në krah, çka do e privojë nga të dyja takimet me zikaltrin, por dhe sfidën me realin e Madridit.

Rreziku i Barcelonës në mesjavë do të jetë Mauro Ikardi. Kapiteni i Interit ka një të shkuar “dashurie” me Barçën, pasi ka luajtur me moshat e kampionëve në fuqi të Spanjës. Përmes një postimi në “twitter” Barcelona ka treguar disa nga golat që Ikardi ka shënuar me fanellën e Barçës.

Një moment nostalgjie, por që vlen vetëm në rrjete sociale, pasi në ndeshjen e Championsit lideri i zikaltërve do të bëjë çmos që të shënojë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online