FOTO | Tifozët bardheblu me mesazh të fortë: Kush i bie të jetë problemi?

Tirana po luan në këto momente në Vlorë ndaj Flamurtarit. Si gjithnjë nuk mungojnë tifozët bardheblu, të cilët kanë bërë jo pak kilometra për të ndjekur ekipin e tyre. edhe pse jo në numër edhe aq të madh nuk kanë nguruar që të sjellin një mesazh në drejtim të presidentit të tyre.

Në tre rreshta, tifozët e Tiranës kanë thumbuar presidentin e tyre Refik Halili, duke i kujtuar se në dy vite ka dyshuar 5 trajnerë dhe se fundi ka qenë i njëjtë. në fund nuk ngurojnë që t’i urojnë sukses dhe trajneri të ri Ardi Memës, i cili është një pjesëtar i familjes bardheblu.

“2 vite, 1 president, 5 trajnerë! Kush i bie të jetë problemi? Sukses Ard Mema”, shkruhet në mesazhin e tifozëve bardheblu. Kujtojmë që raportet mes tifozerisë dhe presidentit Halili janë të tensionuara prej kohësh.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online