VIDEO/ Autogoli më absurd në Angli, por kush gaboi?

Këtë mesjave në Angli po luhen ndeshje për Kupën e Ligës dhe një ndër ndeshjet më interesante ishte ajo mes Stouk Sitit dhe Hadërsfilldit.

Stouk kryesonte 1-0 dhe në minutën e 97-të Hadërsfilldi ishte i tëri në sulm, kur mbrojtësi mik Zhuninjo Bakuna shënoi një autogol të pabesueshëm.

Kthim pas te portieri, por ky nuk ishte fare në portë, pasi kishte avancuar për të ndihmuar skuadrën në sulmet e fundit. A mund të fajësohet mbrojtësi?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online