VIDEO/ Abraham bëhet italian para kohe, momenti kur shtirej si i dëmtuar dhe shkelte syrin

0

Roma ka fituar me rezultatin 1-0 finalen e Ligës së Konferencës përballë Fejnordit. Një fitore e marrë me shumë mund nga verdhekuqtë, të cilëve u janë dashur edhe truqet e vjetra për të ulur ritmin e kundërshtarit në pjesën e dytë.

Më pak se një vit i ka mjaftuar Tami Abrahamit të bëhet italian përpara kohe. Dhe këtu flasim për sjelljen në fushën e lojës e jo atë jashtë saj. Sulmuesi anglez bëhet viral me gjestin e tij gjatë pjesës së dytë, kur shtrihet përtokë dhe shtiret si i dëmtuar. Abraham shkelte syrin nga stafi i skuadrës së tij dhe qendronte përdhe duke aktruar sikur ndjente dhimbje të mëdha në këmbë./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.