VIDEO: 35 minuta mjaftojnë, Interi “shëtit” në Frozinone

Fitoret e Milanit dhe Romës e detyronin Interin të fitonte sot në Frozinone, për të ruajtur qetësinë në vendin e tretë dhe duke gjykuar nga 35 minutat e para të ndeshjes, misioni është realizuar me sukses.

Në minutën e 19-të një kundërsulm i shpejtë i zkaltërve u finalizua me sukses nga Naingolan, i saktë me kokë, ndërsa në minutën e 35-të Shkriniar fitoi një penallti dhe Ivan Perishiç nuk gaboi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online