Urimi i veçantë i De Laurentis: Spanjollin më të mirë e kemi ne!

0

Fabian Ruiz dhe shokët e tij kanë shpallur kampione Evrope Spanjën U21. Kombëtarja iberike mposhti Gjermaninë në finale me rezultatin 2-1.

Ndeshja u zhbllokua nga fantazisti i Napolit në minutën e shtatë. Fabian Ruiz shënoi një gol shumë të bukur dhe zhvilloi një kompeticion për kornizë.

23-vjeçari është rritur shumë nën drejtimin e Karlo Ançelotit dhe po kalon një moment psiko-fizik fantastik. Aurelio De Laurentis ka nxituar ta urojë spanjollin për paraqitjet, golat dhe trofeun e fituar.

Komplimente Fabianit, lojtarit më të mirë të Evropianit U21 dhe të kombëtares spanjolle”, është shprehur shkurt dhe qartë kreu i klubit të Napolit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online