Browsing Tag

TROFEU KOPA

“Topi i Artë” versioni U21, ja lista me 10 kandidatët

“France Football” revista franceze që publikon çmimin e “Topi të Artë”, ka ardhur me një çmim risi për këtë vit. “Trofeu Kopa” e ka marrë emrin në nderim të legjendës së futbollit francez Rajmond Kopa dhe do t’i jepet në mënyrë të…