Tmerri i përjetuar në autobus, pamjet filmike të sulmit të tifozëve (VIDEO)

0

Lojtarët e Boka Zhuniors kanë përjetuar një tmerr të vërtetë, teksa autobusi i tyre u vu nën shenjestrën e qindra fansave të River Plejt. Mjetet e forta të hedhura nga tifozët e vendosur në trotuarët e rrugëve të Buenos Airesit bënë që xhamat e automjetit të thyheshin.

Së fundmi ka filluar të shpërndahet në internet një video e regjistruar nga brenda autobusit. Në pamjet filmike dallohet që të gjithë lojtarët  e Bokës shtrihen poshtë ndenjësve dhe mbulojnë kokën me duar.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online