Tifozët e Feynord dhe Romës janë bërë të papërmbajtshëm, vjen edhe Policia e Kosovës në Tiranë

0

Mbrëmja e djeshme ka sjellë shumë kaos dhe panik në rrugët e Tiranës. Roma dhe Feynord kanë mbërritur në kryeqytetin shqiptar, së bashku me ultrasit e tyre. Ndërkohë për të vendosur rregullin në vend është kërkuar ndihmë.

Policia e Kosovës ka mbërritur në Tiranë për të dhënë kontributin e tyre në çështjen e sigurisë. Misioni do të jetë më shumë sesa i vështirë duke ditur sjelljen e ultrasve dhe faktin se nuk njohin limite. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.