Totin nuk e mban më vendi: Dua të futem dhe të luaj në Air Albania

Roma do të përballet me Feynoord në finalen e Uefa Conference League në orën 21:00 në stadiumin “Air Albania”. I pranishëm në stadium do të jetë dhe legjenda absolute e kësaj skuadre, Francesco Totti, për të mbështetur skuadrën e tij të zemrës.

Në një intervistë për mediat, Totti deklaroi se në të tilla finale do të kishte dëshirë për tu futur në fushë dhe për të provuar dhe njëherë ndjesinë që të prodhon ky sport.

“Me vjen që të futem dhe të luajë vetë në Air Albania. Si çdo futbollist tjetër, as un nuk mund të qëndrojdot në tribunë dhe dua të hyjë në fushë”- u shpreh Totti. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online