“Na kanë marrë thikat e mishit”! Pronarët e restoranteve shqiptarë kanë ankesa, tifozët e Romës i përdorën ndaj holandezëve

0

Situata ka degraduar mes tifozëve të Romës dhe Feynordit. Përleshje kanë ndodhur në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë, kryesisht në mbrëmjen e djeshme. Por më qetë nuk ishte as Durrësi ku u akomoduan një pjesë e madhe e tifozëve.

Sipas “Gazzetta.it”, disa pronarë restorantesh në Shqipëri janë shprehur se tifozët e Romës u kanë marrë thikat e mishit dhe I kanë përdorur në përleshje. Kaq mjafton për të treguar se në çfarë situate ndodhemi në vend. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.