Tifozët akuzojnë Skënderbeun, klubi: Boll se është turp!

0

Pas fundit të ndeshjes Tirana-Skënderbeu, menjëherë në faqen zyrtare të Skënderbeut në facebook kanë plasur akuzat në drejtim të korçarëve, për tolerim në finale dhe se i dhuruan kupën. Një panoramë krejt ndryshe si ajo pas sfidës ndaj Kukësit. Por, klubi ka reaguar me këtë përgjigje: “Ku e patë të shiturën? Boll se është turp të akuzoni në këtë mënyrë. E vertetë që ishim në një ditë të keqe dhe plot mungesa dhe ndikoi në rezultat”

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online